Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rolovací vrata

  Vysoká technologické vyspělost, kvalita, spolehlivost a dlouhá životnost. Takto by jsme mohli charakterizovat rolovací garážová vrata. Jejich stěžejní výhodou je možnost instalace do prostor kde není možné instalovat náročnější konstrukce vrat sekčních nebo výklopných. Své využití naleznou jak v privátní, tak v průmyslové sféře. V poslední době se pro svou cenovou dostupnost ( oproti klasickým rolovacím mřížím ) také stávají velmi oblíbené i jako uzavírací mechanizmus menších obchodů v nákupních centrech a pasážích.

  Konstrukce se sestáva z ALU-skříně ve které je instalován elektropohon vrat společně s převodovkou a bezpečnostní brzdou. Dále pak z hliníkových lamel výšky 4 až 8 cm, které můžou být opatřeny prosvětlovacími (vyplěny čirým odolným Makrolonem)a provětrávacími otvory. Design lamel působí esteticky velmi dobře, barevné provedení je pak možno vybrat z 12 základních odstínů a dvojím provedení v dekoru dřevěného povrchu (Zlatý dub a mahagon).

  Jako jediný systém dovolují rolovací garážová vrata montáž nejen uvnitř garáže, objektu, ale i z venkovní strany. Hliníková skříň výborně ochrání vnitřní systémy pohonu a převodovky před klimatickými vlivy.

rolovaci-vrata1.jpg

rolovaci-vrata2.jpg

rolovaci-vrata3.jpg

rolovaci-vrata4.jpg