Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sekční vrata

  Sekční vrata jsou vyrobena z kvalitních sekcí uznávané firmy BREMET. Provedení sekcí může být kazeta,lamela, středová drážka a nový panel bez prolisu. 
  Standartní barva je bílá. Na přání zákazníka je možno sekce dodat v jakémkoliv odstínu borovice RAL z kvalitních barev STANDOX. Při požadavku zákazníka na vrata je možno si vybrat z odstínů Zlatý dub, Tmavý dub nebo Mahagon. Tato vrata perfektně ladí s provedením oken.
  Vrata je možno osadit okýnky. Do každých vrat je možno vyrobit integrované vstupní dveře. Samozřejmostí je i možnost dodání samostatných bočních dveří ve stejném designu jako vrata.
  Kvalitní kování vrat je vyráběno na míru dle požadavku zákazníka a konkrétních prostorových možností z dílů předních evropských výrobců kování.
  Sekční vrata mohou být vybavena bud´ručním ovládáním (klikou se zámkem) nebo spolehlivým a tichým elektrickým pohonem i na dálkové ovládání.
Ukázky garážových vrat

vrata1.jpg

vrata2.jpg

vrata3.jpg

 

vrata4.jpg

 

 DODÁVÁME SEKČNÍ GARÁŽOVÁ VRATA   Yett
Dnešní spotřebitelé kladou důraz na bezpečnost, spolehlivost a na poměr kvality a ceny. Nová Yett vrata patří mezi high-tech produkty a to díky modernímu vzhledu, využití moderních technologií, energetické úspornosti a bezpečnostnímu řešení, které je založeno na mnohaleté zkušenosti vývojářů z celého světa. Inovativní design garážových vrat Yett je technickou novinkou a je chráněn autorskými právy.
Dnes Yett vrata mohou být považována za nejdokonalejší garážová vrata na světě.

yett_1_0001a.jpg

yett_1_0002a.jpg

yett_1_0003a.jpg

yett_1_0004a.jpg

Těsnění v zimě nepromrzá díky tomu, že přiléhá velkou plochou ke stavebnímu otvoru a zároveň je dobře zafixováno k rohové stojce. Nová horní těsnicí lišta, která je určena k hermetizaci vrat, se skládá z hliníkového profilu a speciálního těsnění, které je natolik široké, že chrání vrata od promrzání v místech kontaktu se stavebním otvorem. V panelech nejsou přední a zadní ocelové lišty vzájemně propojené, takže nevzniká tepelný můstek. Tato mezera zajišťuje termický odpor vrat, což zabraňuje promrzání panelů na místech spojů. Nehydroskopické těsnění se dává mezi panely a zajišťuje spolehlivou hermetizaci vrat.

 Vodicí lišty

Jsou vyrobeny z jednoho listu plechu bez nýtovaných spojů, čímž je zajištěna spolehlivost, plynulý a tichý provoz vrat. Díky novým vodicím lištám je konstrukce vrat velmi ergonomická.

yett_2_0001a.jpg

yett_2_0002a.jpg

yett_2_0003a.jpg

Ocelový oblouk

Oblouk vodicích lišt se skládá z ocelových dílů, spojených svařováním. Systém otvorů v oblouku umožňuje přesnější a rychlejší montáž vodících lišt.

yett_2_0004a.jpg

yett_2_0005a.jpg

Boční opěry

Díky novým vodicím lištám je konstrukce vrat velmi ergonomická. Nové boční, horní a dolní opěry umožňují pohodlnou regulaci přilnutí křídla vrat ke stavebnímu otvoru, což zvyšuje úsporu energií a lepší utěsnění celé místnosti

 yett_3_0001a.jpg

Dekorativní kryty

 Ozdobné plastové kryty jsou namontované na vertikální vodící lišty a brání vniknutí cizích předmětů do pohyblivých částí vrat. Díky krytům vypadá konstrukce z estetického hlediska mnohem lépe, je chráněna před korozí a tlumí hluk způsobovaný pohybem vratového křídla.

 yett_3_0002a.jpg

Rozměry vrat

 šířka - od 1800 do 3000 mm

výška - od 1900 do 2700 mm

Parametry stavebního otvoru

ostění - 145 mm

nadpraží - 90 mm

Nabídka panelů a příslušenství

typy panelů - lamela, V-profil, V-profil s centrální drážkou, Centrální drážka, hladký panel, panel "Kazeta"

Barevné provedení - Bílá, Mahagon, Wenge, Tmavý dub, Zelený dub, Zlatý dub, Hnědá, Modrá, Zelená, Stříbrná, Červená a Antracit

Okna

Do sekčních vrat mohou být vsazena okna různých typů s nárazuvzdorným sklem. Jsou originálním designovým doplňkem vrat

Madla

Všechna sekční vrata mohou být dodána se speciálními madly, která umožňují ruční otevírání vrat.

Doplňující zámek

Mechanický zámek automaticky blokuje dveřní křídlo po uzavření.

Dálkové otevírání vrat

Ke vratům běžně dodáváme elektrický pohon s dálkovým ovládáním.