Jdi na obsah Jdi na menu
 


Předokenní rolety

  Předokenní rolety typu Standard Classic od firmy Sunsystem jsou jedinečné svým vzhledem a vlastnostmi, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Hodí se jak na rodinný dům, tak na administrativní a výrobní budovy.

  Roletový box je vyráběn a dodáván v 6-ti velikostech (125, 138, 150, 165, 180 a 205 mm). Konstrukce je zhotovena z extrudovaného válcovaného hliníku, čímž zaručuje vysokou stabilitu a životnost výrobku. (Stejně tak je to s lamelami, které dodáváme už jen hliníkové). Úkosy boxu jsou 20° a 45°. Montáž je prováděna "před okno".

  Předokenní rolety získávají stále větší oblibu vzhledem ke svému širokému využití. Ochrání Vás před zimou, deštěm, větrem, horkem, hlukem, světlem, vloupáním a proti zvědavcům.
  Ve světě je tento výrobek považován za standartní prvek vybavení oken. Rolety jsou v provedení celohliníkovém nebo v hliníkovém provedení s plastovými lamelami, s ovládáním mechanickým nebo elektrickým a montují se do okenního výklenku nebo na fasádu nad okenní rám.

Typy předokenních rolet

  • Předokenní rolety klasické - barevné provedení boxu a vodících lišt je v barvě bílé nebo hnědé, barva rolety se dodává podle vzorníku.
     
  • Výklopné předokenní rolety - nový systém umožňuje větrání místnosti při stažené roletě. Barevné provedení boxu a vodících lišt je v barvě bílé nebo hnědé, barva rolety se dodává podle vzorníku.
  • Předokenní rolety s vestavěnou sítí proti hmyzu - navíjecí hřídel sítě i rolety je umístěna v jednom boxu. Barevné provedení boxu a vodících lišt je v barvě bílé nebo hnědé, barva rolety se dodává podle vzorníku a barva sítě je šedá.
  • Předokenní rolety s kulatými boxy - tento nový prvek může zcela změnit vzhled fasády domu. Zaoblené schránky jsou precizní v každém detailu.
     

rolety1.jpg

rolety2.jpg

rolety3.jpg

rolety4.jpg