Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sítě proti hmyzu

  Klidný a ničím nerušený spánek je bezpochyb přáním Vás všech. Co naplat, klimatické podmínky a časté nárazové srážky dávají ideální podmínky pro přemnožení komárů a ostatního obtěžujícího hmyzu. Sítě proti hmyzu jsou trvalé a spolehlivé řešení tohoto problému. Díky jejich flexibilitě použití (pevné, rolovací, síťové dveře, posuvné) je lze použít prakticky na každý stavební otvor v domě s tím že je zachována jeho užitná a funkční vlastnost.

  Pro všechna provedení platí jedno: dyzajnově se perfektně přispůsobí konstrukci na kterou jsou uchycené díky tomu, že rámečky se dodávají v libovolných barvách vzorníku RAL a také je možnost je potáhnout dřevěnými dekory z fólií Renolit. Vodící rámček může být plastový nebo hliníkový. Použitá síťovina má vysokou propustnost světla, můžete však záměrně zvolit takovou, která naopak bude sloužit i jako stínící.

V zásadě tyto systémy dělíme do následujících skupin.

  • Pevné rámy - Jednoduchá a stabilní instalace bez potřeby zásahu do okenních nebo dveřních rámů - uchycení pomocí neviditelných spojek, rohových spojek, nebo kovových držáčků. Rámečky hliník profilované - vytlačované a válcované. Vysoká životnost a nenáročnost na údržbu.
  • Mobilní rámy - jsou vyrobeny z hliníkových profilů a jsou chráněny vypalovacím lakem.
     
  • Pantové dveře - představují špičkový výrobek ve svém oboru. Je možno je montovat se samozavíracím kloubem, ochranou proti propnutí a dalšími doplňky. Dodávají se v barvě bílé a hnědé
  • Svinovací rolety - jsou spouštěny a vytahovány pomocí speciální pružinové hřídele s nehlučným chodem.

site.jpg

site1.jpg